תל אביב 100

אקדמיה לריצה בניהולו המקצועי של מישאל דגן

מגוון רחב של תכניות אימון וליווי לרצים מתחילים, רצים מתקדמים, חברות וארגונים

מידע למצטרפים חדשים

שמחים שבחרת להגשים את החלומות ביחד איתנו באקדמיה לריצה "תל אביב 100"!

על מנת שהדרך שלך להיכנס לעניינים תהיה קלה ופשוטה, ריכזנו לך את כל מה שצריך לדעת בתהליך ההצטרפות, רגע לפני שיוצאים לדרך.

המעקב האישי ותכנית אימונים:

המעקב אחר האימונים, ניהול תכנית האימונים, מועדי האימונים ומיקומם מתבצעים בעזרת אפליקציה מקצועית שעמה אנו עובדים, הנקראת go-heja.

יש להוריד את האפליקציה ולבצע רישום ראשוני, ולאחר מכן לבצע סנכרון בין האפליקציה לשעון הריצה שלך ע"פ ההנחיות שבפנים (במידה וברשותך שעון) על מנת שנוכל להתחיל לראות ולנתח את האימונים שלך.

לאחר מכן נחבר אותך אל תכנית האימונים הקבוצתית או האישית ונתאים לך את עומסי העבודה/הקצבים הרלוונטיים אליך בהתאם ליכולת הנוכחית שלך ולמטרות שלך כמובן.

קישור להורדת האפליקציה: אם יש לכם אייפון - זה הקישור. אם אתם אנשים של אנדרואיד - הורידו את האפליקציה מכאן.
קוד הקבוצה הנו: 0584219500,

התשלום החודשי:

בתחילת החודש הראשון שלך תקבל דרישת תשלום באפליקציית go-heja עבור תשלום המנוי השוטף. התשלום הנו בכרטיס אשראי בהוראת קבע המתחדשת מעצמה בכל חודש ע"פ מועד חיוב האשראי שלך, וכמו כן ניתנת לביטול בלחיצת כפתור בכל עת שתרצה. המשמעות היא שאתה "מתחייב" בעצם לאותו החודש שעליו שילמת בלבד, לא ינתנו החזרים "בדיעבד" מכל סיבה שהיא, במידה ולא התאמנת בחודש שעליו שילמת או בחלקו. בכל תשלום תקבל למייל שלך חשבונית מסודרת על שמך עבור ביצוע התשלום של אותו החודש.

במידה והצטרפת באמצע חודש, התשלום על החלק היחסי יבוצע בנפרד (טלפונית/ביט/אחר), וב1 לחודש שלאחריו תקבל את דרישת התשלום השוטף.

הצהרת בריאות:

על מנת להתחיל ולהתאמן איתנו הנך מחויב למלא את הצהרת הבריאות כאן בקישור ולפעול ע"פ ההנחיות הכתובות בה. הנך מחויב לעדכן את המאמן בכל שינוי במצבך, בשגרה ובמהלך אימון כמובן.

הביגוד הייצוגי:

כלל האימונים והתחרויות במסגרת האקדמיה לריצה "תל אביב 100" הנם בביגוד הייצוגי שלנו (חולצה/גופיה). אנחנו לא מונעים מאף אחד להתאמן ללא ביגוד מתאים, ולא מעירים לאף אחד בנושא, אך מצד שני מצפים שתכבד את הבקשה ומאמינים שתהיה גאה להיות חלק ממשפחת "הברק האדום". את הביגוד ניתן לרכוש באפליקציית go-heja ע"פ מידה וכו'.

קבוצת הווטסאפ:

נשמח לצרף אותך לקבוצת הווטסאפ שלנו המיועדת לתיאום אימונים והעברת מידע רלוונטי, להכיר זה את זה ולקדם סוציאליזציה בתוך הקבוצות באווירה ספורטיבית ונעימה. אנו מבקשים לשמור על התנהגות מתאימה, וכמו כן להמעיט בהודעות שאינן רלוונטיות.

זהו, נשאר רק להתחיל לרוץ :)

לאן כולם רצים? המגזין

הוכח מדעית – אנשים שרצים הם בריאים יותר, מאושרים יותר וחיים יותר שנים (ואל תקשיבו לאלו שאומרים לכם שלרוץ זה לא בריא. הם כנראה גם רוצים ועדיין לא מעזים).
אז לאן באמת, ואיך זה, שכולם פתאום רצים?
לאן שלא תסתכלו, בשנים האחרונות יש אינפלציה מטורפת בתחום הריצה. קבוצות ריצה צצות להן כפטריות  אחרי הגשם, כל רשות מקומית יוצרת מירוץ אזורי, ו...כולם סביבנו פשוט רצים.
החבר מהעבודה, אשתו של הבוס, השכן, אפילו אמא של דור מהגן כבר על המסלול בבגדי ריצה כמעט בכל בוקר.
והרשתות החברתיות מלאות בתמונות החברים שלכם, מניפים ידיים בגאווה ואושר בסיומו של מירוץ כזה או אחר, מעלים סטטוסים מכל תא שטח אפשרי, "היי, גם אנחנו רצים!".
איך זה קרה? איך הריצה כבשה אותנו ככה?
קודם כל – יתרונה העצום של הריצה – כל אחד יכול. באמת. בכל מקום בעולם, ללא ציוד מיוחד או ניסיון קודם. ולצד זה – קשה להפריז בתיאור ההרגשה של אחרי. עילאית ואין דומה לה. תחושת מסוגלות אמיתית, תחושת "הכל אני יכול". אח"כ מגיעות תגובות הסביבה, מדדי הבריאות והגוף שמשתנה (כן, אתם באמת נראים הרבה יותר טוב, זה לא נדמה לכם!), ועוד לא דיברנו על החבר'ה...
אומרים שהריצה היום היא ריקודי העם של שנות האלפיים
זה נכון שהרבה אנשים רצים לבד, אבל נכון עוד יותר, שרבים וטובים לא היו רצים בלי הביחד של מאמן או קבוצה. תמיכה, חברותא, חברויות שהופכות למשפחה ממש. לחלוק ביחד את הטוב וגם את הקושי (חורף, חמש בבוקר, מי המשוגעים שיוצאים לרוץ עכשיו? אנחנו...), תמיד יש עם מי, ועל מה, לדבר. או לשתוק בעליות הקשות, אבל ביחד.
ובאמת – כולם, כולם רצים. בשנים האחרונות יותר ויותר נשים מתחילות לרוץ. היום כמחצית מהמתאמנים בקבוצות הן נשים. מרבית האנשים שמתחילים לרוץ ומצטרפים לקבוצות הריצה הם בסביבת גיל ה-40, ללא ניסיון בריצה. כן, כל אחד יכול.
לא צריך מנוי לחדר כושר, לא אופניים יקרים או ביגוד מיוחד, אין צורך לתכנן את זה באופן קיצוני, פשוט להחליט שמתחילים – ולרוץ על זה.

בואו נדבר!

מייל:  [email protected]

טלפון: 058-4219500

* אנא הקלידו שם
* אנא הקלידו טלפון
* אנא הקלידו דואר אלקטרוני
אנא הקלידו פרטים

צרו קשר