תכניות ריצה ממוקדות לכל רמות האימון אצלך בארגון!

בשנים האחרונות חלה עליה חדה במספר המבקשים ללמוד לרוץ, או רצים במסגרות שונות, משתתפים באירועי ריצה וכו'. יותר ויותר חברות וארגונים מוצאות את הדרך להעניק לעובד את המעטפת הנכונה והבטוחה בעולם הריצה והבריאות בכלל, ובכך לייצר שייכות, גיבוש וחיבור בין העובד לחברה. 

הניסיון שלנו מראה כי השלב הקשה ביותר הוא השלב הראשון בריצה, תחילת הדרך, ולכן אנו מאמינים בתכניות ממוקדות התחומות בזמן ובמטרה על מנת לגרום לעובד להצליח בהן ולהמשיך לאחר מכן להתמיד בעצמו בריצה. את התכניות אנחנו מקיימים כהכנה למרוצים בהם משתתפים עובדי החברה, או כסדנה בפני עצמה ללא תלות בארוע חיצוני.

תכנית אתגר ה-5: לרוץ 5 ק"מ ברצף תוך 5 שבועות!

פיתחנו שיטה ייחודית המתאימה את עצמה לפי היכולת הבסיסית של כל אחד מהמשתתפים, בכל רמה שהיא. בסיס התכנית הנו מפגש מודרך בשבוע ותכנית אימונים לשאר ימי השבוע למשך 5 שבועות (סה"כ 5 מפגשים) אשר במהלכם אנחנו מלווים בקבוצות קטנות צעד אחר צעד את המשתתפים בתחילת דרכם, כאשר בסיום התכנית כל אחד מהמשתתפים מצליח לרוץ 5 קילומטר ברצף.

תכנית אתגר ה-10: לרוץ 10 ק"מ ברצף תוך 10 שבועות!

בתכנית ליווי בת 10 שבועות (10 מפגשים) אנחנו מצליחים לגרום למשתתפים לצלוח ריצה רציפה של 10 קילומטר. התכנית מתקיימת בקבוצות קטנות ומותאמת למשתתפים ללא ניסיון קודם בריצה. בוגרי התכניות שלנו ממשיכים לרוץ באופן הבטוח והנכון ביותר גם לאחר התכנית.

המפגשים מתקיימים במועדים ובמיקום הנוח ביותר עבור הארגון ועובדיו, וניתנות לשינוי והתאמה ליעדים נוספים/אחרים.