מידע למצטרפים ל"נבחרת"

המידע רלוונטי למתאמני קבוצות האימון שלנו ("הנבחרת") בתל אביב ובקרית אונו, ואינו רלוונטי ליתר התכניות המוצעות.

שמחים שבחרת להצטרף לקבוצות האימון שלנו!

על מנת שהדרך שלך להיכנס לעניינים תהיה קלה ופשוטה, ריכזנו לך את כל מה שצריך לדעת בתהליך ההצטרפות, רגע לפני שיוצאים לדרך.

המעקב האישי ותכנית אימונים:

המעקב אחר האימונים, ניהול תכנית האימונים, מועדי האימונים ומיקומם מתבצעים בעזרת אפליקציה מקצועית שעמה אנו עובדים, הנקראת go-heja.

יש להוריד את האפליקציה ולבצע רישום ראשוני, ולאחר מכן לבצע סנכרון בין האפליקציה לשעון הריצה שלך ע"פ ההנחיות שבפנים (במידה וברשותך שעון) על מנת שנוכל להתחיל לראות ולנתח את האימונים שלך.

לאחר מכן נחבר אותך אל תכנית האימונים הקבוצתית או האישית ונתאים לך את עומסי העבודה/הקצבים הרלוונטיים אליך בהתאם ליכולת הנוכחית שלך ולמטרות שלך כמובן.

קישור להורדת האפליקציה: אם יש לכם אייפון - זה הקישור. אם אתם אנשים של אנדרואיד - הורידו את האפליקציה מכאן.
קוד הקבוצה הנו: 0584219500,

התשלום החודשי:

בתחילת החודש הראשון שלך תקבל דרישת תשלום באפליקציית go-heja עבור תשלום המנוי השוטף. התשלום הנו בכרטיס אשראי בהוראת קבע המתחדשת מעצמה בכל חודש ע"פ מועד חיוב האשראי שלך, וכמו כן ניתנת לביטול בלחיצת כפתור בכל עת שתרצה. המשמעות היא שאתה "מתחייב" בעצם לאותו החודש שעליו שילמת בלבד, לא ינתנו החזרים "בדיעבד" מכל סיבה שהיא, במידה ולא התאמנת בחודש שעליו שילמת או בחלקו. בכל תשלום תקבל למייל שלך חשבונית מסודרת על שמך עבור ביצוע התשלום של אותו החודש.

במידה והצטרפת באמצע חודש, התשלום על החלק היחסי יבוצע בנפרד (טלפונית/ביט/אחר), וב1 לחודש שלאחריו תקבל את דרישת התשלום השוטף.

הצהרת בריאות:

על מנת להתחיל ולהתאמן איתנו הנך מחויב למלא את הצהרת הבריאות כאן בקישור ולפעול ע"פ ההנחיות הכתובות בה. הנך מחויב לעדכן את המאמן בכל שינוי במצבך, בשגרה ובמהלך אימון כמובן.

הביגוד הייצוגי:

כלל האימונים והתחרויות במסגרת האקדמיה לריצה "תל אביב 100" הנם בביגוד הייצוגי שלנו (חולצה/גופיה). אנחנו לא מונעים מאף אחד להתאמן ללא ביגוד מתאים, ולא מעירים לאף אחד בנושא, אך מצד שני מצפים שתכבד את הבקשה ומאמינים שתהיה גאה להיות חלק ממשפחת "הברק האדום". את הביגוד ניתן לרכוש באפליקציית go-heja ע"פ מידה וכו'.

קבוצת הווטסאפ:

נשמח לצרף אותך לקבוצת הווטסאפ שלנו המיועדת לתיאום אימונים והעברת מידע רלוונטי, להכיר זה את זה ולקדם סוציאליזציה בתוך הקבוצות באווירה ספורטיבית ונעימה. אנו מבקשים לשמור על התנהגות מתאימה, וכמו כן להמעיט בהודעות שאינן רלוונטיות.

זהו, נשאר רק להתחיל לרוץ :)