החצאית ההורסת שלה

לא יודעים מה אתכם (או אתכן), לנו ממש קשה להירגע כשמדובר באאוטפיטים של חני פרידקובסקי. כמי שמגיעה לאימונים עוד לפני השמש וגורמת לכל הלסתות להישמט בכל מה שקשור בסטייל בשעות שאנחנו אפילו לא מצליחים לראות אם הגופייה שלנו הפוכה (ספוילר - ברור שכן), חשבנו שיהיה נחמד מצדה לחלוק איתנו כמה עצות טובות בעניין.

חני, דברי אלינו.

"הלבוש הספורטיבי אצלי הוא חלק מהכיף של לקום מוקדם לאימון", היא מגלה. "גם בחיי היומיום שאינם קשורים לספורט, אבל גם בריצה, ולא משנה באיזו שעה של היום, אני תמיד יוצאת מדוגמת. אני מאד אוהבת שכל הפריטים מותאמים זה לזה ושהכל צבעוני, יפה ומלא חיים.

חשוב לי שהלבוש שלי יהיה מגוון. כשאני לובשת את חולצת הקבוצה השחורה עם הברק האדום, אני מקפידה לגוון, לשלב ולהתאים את שאר פרטי הלבוש. החלק התחתון, חצאית או טייץ, והשאר בהתאם לעונות השנה. גרביים, כובע, צמידי הזעה, הכל צבעוני ומשולב תמיד בהתאמה.

אני כמובן נהנית מאד מתגובות הסביבה, ומקבלת רבות כאלו. מאמינה שהסטיילינג נכון לכל תחומי החיים ולכל אדם, אבל חשוב שתהיה הלימה בין מבנה הגוף וצורת הלבוש. למשל, אם את לובשת טייץ שקו המותן שלו נמוך, חשוב שהחולצה תחצה את קו המותן במידה והמותניים שלך כבר לא מה שהן היו פעם...

אם לובשים חצאית, לרוב גזרת המותן של החצאית היא גבוהה, כך שרצוי ללבוש אותה עם חולצה יחסית קצרה, ולא ארוכה ורחבה, יוצרת מראה מרחיב ולא מחמיא. 

כשאני לובשת את חולצת המועדון השחורה, אני מחפשת דברים מיוחדים לשלב איתה. שחור עם לבן, כוכבים וכיו"ב. או גוונים של אדום וכחול שישתלבו בברקים. מה שמתחשק לי בבוקר, מה שאני מרגישה שיעשה לי מצב רוח טוב.

אז הארון שלך מלא, אה?

יש לי המון בגדים, בכל תקופה אני צוברת דברים שמתאימים לאותה התקופה ותמיד קונה דברים מיוחדים. אני חייבת לציין שההופעה הספורטיבית גורמת לי להרגיש צעירה. כשאני רצה עם הקוקו מתנפנף ברוח, אני מרגישה לרגעים כמו ילדה, וזה בהחלט עוזר לשיפור התחושות הפנימיות. כמו שאמרתי, סטיילינג בעיני חשוב בכל גיל ולכל מבנה גוף.

וכמה זמן את בעניין הזה חני? מתי התחלת לרוץ?

אני רצה שש שנים, ובמועדון תל אביב 100 כבר חמש שנים. האמת שכילדה בכלל לא הייתי בכיוון. כן רקדתי, עד י"ב אפילו, אבל לא היה בכלל קשר בין הדברים, כפי שאני ראיתי אותם. בתקופת הצבא אפילו היתה לי חברה שהיתה צריכה, פיזית, לגרור אותי לעשות הליכות מדי פעם. עם השנים התחלתי לזוז מעט יותר, זומבה וכאלה, אבל מריצה התרחקתי. חשבתי שזה לא בשבילי, לא מעניין אותי ובעיקר - היה לי ברור שאני לא מסוגלת. 

אחרי שהבן הקטן שלי נולד, לקחתי חלק בסדנת העצמה כלשהי, שחלק מהאג'נדה שלה עבור המשתתפים, היתה להציב לעצמי יעדים. עולם הספורט היה יעד שרבים מהשותפים לסדנה בחרו בו כיעד, ואני ראיתי בהשתאות איך יותר ויותר אנשים, ובעיקר נשים, צולחים יעדים וכובשים פסגות בריצה. כשראיתי נשים מבוגרות ממני, כבדות משקל ממני, מסיימות מירוצים של 10 ק"מ, התחיל לדגדג גם לי. הנשים האלו היוו השראה בשבילי וכשראיתי איך הן עפות על עצמן, אמרתי שגם אני רוצה. 

התחלתי בתכנית של 10 ק"מ תוך שלושה חודשים ולאט לאט גם בעלי הצטרף. הגשמנו ביחד חלום של מרתון ראשון, מלווים ע"י מאמן אישי בקבוצה קטנה וכששמעתי על מישאל הצטרפתי למועדון. אני כבר חמש שנים כאן, צלחתי מאז עוד שני מרתונים ואני מתקדמת ומשתפרת כל הזמן.

לא שאלנו בת כמה, מאיפה? ומה את עושה כשאת לא רצה? אה, ומאיפה החצאית המהממת הזאת?

אני בת 41.5, כלכלנית במקצועי והחצאית - קיבלתי אותה ליום ההולדת מחברה טובה, שאוהבת אותי בלב (וגם אני אותה). כאן בתמונה אני לובשת אותה במרתון האחרון שבו השתתפתי, מרתון סביליה ב-17 לפברואר 2019.

חני תודה, היית מעולה, עכשיו תורנו לנסות. אז מאיפה מתחילים?

כאן מתחילים - המבצע שהבטחנו!

כששאלנו איפה אפשר למצוא חצאיות ריצה ממש טובות, באיכות מעולה, נעימות למגע, עם טייץ למטה וכיס אחורי למפתח או לטלפון או למה שזה לא יהיה, ואם אפשר בבקשה שכל היופי הזה יהיה ארוז בסטייל בלתי מתפשר, ההמלצה היתה חד משמעית. זזה. רק זזה.
אוקיי, אז זזה. הזמנו דרך האתר, החצאית הגיע בדואר תוך כמה ימים והיתה הדבר הכי נעים ואיכותי שפגשנו כבר מזמן!

ועכשיו הרגע של - כן כן, גם לכן מגיע!
מבצע מיוחד לקוראות המגזין "לאן כולם רצים" - בהזמנת חצאית או שמלה, במקום 280 ש"ח, המחיר יהיה 250 ש"ח בלבד. 

אז איך מקבלים את ההנחה? הקלידו בשורת הקוד באתר את הקוד שלנו - ZAZA100 וכל היופי הזה, שלכן ובהנחה המובטחת. 
לא מסתדרות? תרימו טלפון לחנות, לואד תעזור לכן בשיא האדיבות ובשיא המקצועיות.
רוצות גם? הנה קישור לאתר והנה קישור ישיר לעמוד החצאיות. אה, ויש גם שמלות נפלאות, שהולכות מעולה עם כל אורך של טייץ, מעולות לכל עונות השנה. הנה תמונות, שתשטפו את העיניים.
אה, חשוב חשוב - המבצע הזה בתוקף רק עד סוף חודש יוני 2019, אז רוצו, שלא תפספסו. ורוצו בסטייל, כן?