אתגר ה-5


לפני 5 שבועות הן לא רצו. בכלל בכלל לא. כלום, אפילו לא חמישים מטר. אבל אז, הן קיבלו החלטה, נצמדו לתכנית, התמידו, ובעיקר נתנו במישאל ובצוות שלו אמון מוחלט.

חמישה שבועות מאוחר יותר – הן חוגגות הגשמה של חלום. לא זו בלבד שהיום הן רצות ברצף חמישה קילומטר, מסתבר שהן אפילו נהנות מזה!

חלקן הגדול ממשיכות עם מישאל לתכניות המשך, וביחד הם כבר חולמים על היעדים הבאים.

"עמדתי על קו הזינוק עם מתאמנים שלי מאות פעמים", מישאל מספר לנו. "בדרך למרתונים, אחרי תקופות הכנה של חודשים, אימוני נפח גבוה, משברים, ריצות ארוכות ותחרויות הכנה רבות. מבחינתי, הרגע שבו אתה נותן למישהו את הכלים ואת כרטיס הכניסה שלו לעולם הריצה הוא אחד המרגשים שיש לי, כאדם וכמאמן".

שאלנו אותן מה סוד ההצלחה, איך זה עבד להן ומה עזר להן לצלוח את האתגר.

גלית: לי עזרה המסגרת. הידיעה שיש לי למי לדווח אם עשיתי אימון או לא. זה היה לי מאוד חשוב.

תמנע: לפני 5 שבועות עוד ישבתי על הספה, לא רצתי לפני כן מעולם. היום אני רצה בפארק 5 קילומטר כשיש לי 2 ילדים קטנים בבית! תרמה לי העבודה על הראש, ההבנה שאני יכולה.

דנה: הייתי אחרי הרבה שנים שבהן לא עשיתי ספורט. היום אני רצה ק"מ ברציפות, גם ירדתי במשקל כבר 4 ק"ג ומבחינת הכושר אני מרגישה הרבה יותר טוב!

חגית: המחויבות, הקבוצה, ההדרכה והחברותא גרמו לי להתמיד ולבוא לכאן בכל יום שני. ולעמוד באתגר. היום אני כבר חולמת על 10 ק"מ.

רוני: לפני 5 שבועות פשוט פחדתי מזה. לא רצתי כי חששתי. התגברתי על המחסום הזה והיום אני רצה לבד ואוהבת את זה! תרם לי לתהליך בעיקר ההצלחה העצמית תוך כדי האתגר וזה דחף אותי להמשיך.

וטוני תיארה את זה כל כך יפה בפייסבוק, בואו תראו!
******
שני מחזורים ראשונים סיימו בהצלחה, המחזור השלישי כבר בעיצומו, וכן, גם אתם יכולים להתחיל כבר מחר את אתגר ה-5. מדגדג לכם לנסות? אנחנו מבינים אתכם. יאללה, דברו איתנו: http://bit.ly/2WcRwGX