האקדמיה לריצה


האקדמיה לריצה "תל אביב 100 - marathon club" היא הגוף המקצועי והגדול ביותר בישראל בתחום אימון רצים חובבים. האקדמיה, המציעה פתרונות לכל רמת אימון ולכל מטרה, ליחידים, קבוצות, חברות וארגונים, מנוהלת על ידי המאמן מישאל דגן. מישאל נוכח בכל המסגרות באופן אישי ונוגע בכל אחד ואחד מן המשתתפים ברמה האישית היומיומית.

אנחנו מאמינים שעבורכם המתאמנים זהו יתרון עצום. בעינינו, התקשורת האישית הכרחית על מנת לעזור לכם להגיע להישגים ולהגשמת יעדים וחלומות, גדולים או קטנים.  

מי אני, מישאל דגן?
B.E.d בחינוך גופני, רב-סרן במיל', לשעבר ראש המדור לאורחות חיים בצה"ל. מנחה סדנאות ומרצה למאמנים וארגונים בענף הכושר והבריאות.

מזה 15 שנים אני מוביל אנשים ליעדים שונים בעולם הריצה. ליוויתי אלפי רצים ורצות אל קו הזינוק והסיום של האתגרים השונים - החל מרצים מתחילים שזה עתה גילו את עולם הריצה, ועד לרצים מנוסים יותר, המבקשים לשפר הישגים ולהגיע ליעדים אישיים. 

על מנת להגיע להצלחה בריצה, להתמיד בה ולהתקדם, אורח החיים שלנו דורש התאמות פיזיות ומנטליות. כל המתאמנים שלי, בכל המסגרות, הם אנשים "רגילים", כמוני וכמוכם, המנהלים חיי משפחה וקריירה. הם לא נולדו אצנים. 

הניסיון שלי, ועל כך יעידו מתאמניי, מאפשר לי להבחין בצרכים הרלוונטיים של כל רץ ברמה האישית. החזון שלי בניהול האקדמיה לריצה ״תל אביב 100״ הוא להצליח לחולל שינוי של ממש אצל כל אדם העוסק בריצה או מעוניין להתחיל לרוץ. מה שעומד לנגד עיניי כשאני מאמן או כותב תכנית אימון הוא איך אני גורם לאדם שעומד מולי, להתמיד באימונים ולאהוב את הריצה לפחות כמו שאני אוהב אותה. 

בואו נגשים חלומות ביחד. דברו איתי.

עוד פרטים?